skrzydelko.pl

Zmień operatora, nie przepłacaj!

salon Play Gdańsk Cienista 30

Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Gdańsk

Cienista 30, Gdańsk CH Tesco
popraw dane

Telefon:
790 005 520

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek
09:00-21:00
sobota:
09:00-21:00
niedziela:
10:00-18:00

Opinie o salonie Play Gdańsk

kierownik salonu PAN LUCAS TO JAKAŚ POMYŁKA?! KTO ZATRUDNIA TAKICH LUDZI!!!???
Anonim (user-94-254-238-46.play-internet.pl) (03.01.2018 20:53)

Obsługa fatalna, nie nadają się do kontaktu z klientem. Nic nigdy nie wiedza, nigdy nie mogą - bo awaria- odsyłają tylko klientów.
Tragedia
Anonim (yi158.internetdsl.tpnet.pl) (29.07.2017 09:58)

Bardzo niekompetenta obsługa, nieodbieraja telfonu i nie przyjeli mi telefon na gwarancje mimo iż mam u nich umowe. Nie polecam.
Anonim (163-172-219-247.rev.poneytelecom.eu) (23.04.2017 18:07)

Anonim (ip-116.185-36-169-0.net.eco.atman.pl) (17.03.2017 16:29)
każda osoba wydaje mi się jest świadoma tego gdzie składa swój podpis. Na pewno nie stali nad panem z siekierą i nie kazali podpisać umowy :) ja np. jestem bardzo zadowolona z tego salonu,sporo problemów i błędów w umowie miałam zawierając ją w carrefurze na morenie-tam to dopiero jest nie kompetencja! dopiero w tesco za jedną wizytą wszystko załatwiłam,złożyłam reklamację,przeniosłam numery i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona :) nigdzie nie panuje taka rodzinna atmosfera jak w tym salonie ! pozdrawiam Inga
Anonim (user-94-254-229-32.play-internet.pl) (09.04.2017 21:25)

Witam, najgorszy salon w trójmieście a w wielu już coś robiłem.
Wcisnęli mi do umowy jakąś dodatkową umowę bez poinformowania mnie. Kłamią bezczelnie i śmieją mi się teraz w twarz.
Niemili niekompetentni nie polecam.Najgorszy salon.
Najgorszy. Mówie
Anonim (ip-116.185-36-169-0.net.eco.atman.pl) (17.03.2017 16:29)

Tragedia.Obsluga niekompetentna .Żadna z osób tam pracujących nie potrafiła załatwić mojej sprawy pozytywnie.Trzy razy odwiedziłam salon i w dalszym ciągu nie moge załatwić spraw do końca.To samo dotyczy się infolini.Jedna wielka porażka
Anonim (user-94-254-226-249.play-internet.pl) (24.11.2016 11:09)

Jest to najlepszy salon w trójmieście ! świetna i kompetentna obsługa ,mająca idealne podejście do klienta :) jechaliśmy z mężem z Żabianki do tego salonu :)
świetnie doradzą w wyborze oferty,promocji jak i w wyborze telefonu :) ekipa jak najbardziej zapoznana z ofertą (odnosząc się do poprzedniego komentarza ) :)
zawsze służą pomocą ! :)
serdecznie polecam Pana Dawida :) świetny sprzedawca ! :)
Anonim (agpq60.neoplus.adsl.tpnet.pl) (24.10.2015 20:18)

Witam, uważam,że pracuje tam personel w osobie wysokiego Pana, którego dane będę chciał poznać, bardzo niewykwalifikowany. Udziela informacje nieprawdziwe, jest nie zapoznany z bieżącą ofertą, rozmawia w "otworze drzwiowym", brak profesjonalnego i dobrego zachowania-wychowania. Zostałem wprowadzony w błąd, który odkryłem sam szukając w internecie informacji. Więc po co ten punkt. Zamierzam złożyć skargę do Play. NIE polecam tego punktu!
Anonim (89-75-113-80.dynamic.chello.pl) (05.11.2014 19:47)

Twoja opinia o salonie Play Gdańsk

Pisząc odpowiedź pamiętaj o regulaminie forum

Treść Twojej opinii o salonie Play Gdańsk:

Wpisz kod z obrazka

amp