Zmień operatora, nie przepłacaj!
Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Giżycko
Królowej Jadwigi 14, Giżycko Intermarche
popraw dane
Godziny otwarcia:
Po wielu latach bycia klientem nikt mnie nie zatrzymywał, gdy powiedziałam o zarzutach zasiegu sieci.Wymieniajac wiele innych niedogodności Pan śmiał się w twarz .Stwierdził, że w sumie mogę przejść do innej sieci. Ani oferty, ani dogodności, tylko lekceważenie i jak zwykle stanie w długiej kolejce.Oczywiscie z miłą chęcią zmieniłam sieć i jestem zadowolona.
Anonim (host-89-229-207-63.dynamic.mm.pl) (15.08.2018 22:25)
Serdecznie polecam ten salon Play, jest przestronny i przyjemny, obsługa zaś kompetentna i bardzo sympatyczna. Pomimo wielu pytań odnośnie usług świadczonych przez operatora zostałem profesjonalnie potraktowany.
Od siebie daję 10/10 ;)
Anonim (user-94-254-165-168.play-internet.pl) (04.08.2016 09:01)
bardzo nie miła obsługa a dotyczy to tego Pana ,który klienta traktuje jak coś znacznie gorszego od siebie nie polecam radze omijać z daleka lub po prostu wybrać inny salon
Anonim (ip-5-172-247-193.free.aero2.net.pl) (14.06.2016 23:05)
Ja w tym salonie zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona. Informacje o usługach są przekazywane w taki sposób, by by klient mógł wszystko zrozumieć. Obie panie cechuje pełen profesjonalizm, świadczący o wysokiej jakości świadczonych usług. W dodatku, co rzadko się spotyka, wszelkie formalności można załatwić sprawnie. Serdecznie polecam ten salon.
Anonim (user-94-254-193-86.play-internet.pl) (07.08.2015 09:52)
jak najbardziej POLECAM! miła i profesjonalna obsługa
Anonim (user-94-254-192-28.play-internet.pl) (09.05.2015 08:06)
Anonim przestań hejtować. Nr na infolinie to *500 wiec dzwoń śmiało. Jestem klientem i codziennie przechodząc obok tego Salonu widze co tam sie dzieje. Te Panie nie jedza nie piją bo obsługuja tłumy klientów. A Ty Szanowny Anonimie pamiętaj że Giżycko to nie metropolia i zawsze możesz podjechąc do Salonu aby załatwic sprawę. Te Panie sa miłe i stad taka ilośc klientów co nie pozwala im pracować jako telefonistki. Od tego jest Infolinia. Pozdrawiam
Anonim (host-89-228-96-78.olsztyn.mm.pl) (20.04.2015 07:58)
NIE ZGADZAM SIĘ Z POWYŻSZĄ OPINIĄ BARDZO NIEMIŁA OBSŁUGA, NIE POLECAM TEGO SKLEPU. JEST TEŻ PROBLEM Z KONTAKTEM TELEFONICZNYM. MASAKRA.
Anonim (ijd181.internetdsl.tpnet.pl) (30.03.2015 11:29)
Kurcze te dziewczyny wiedzą wszystko i tak potrafią sprzedawać że wióry lecą, no i mają duuuużo więcej telefonów niż na Warszawskiej. Polecam idźcie i przekonajcie się sami.
Anonim (37-128-60-207.adsl.inetia.pl) (15.04.2014 10:00)