Zmień operatora, nie przepłacaj!
Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Jasło
Kościuszki 1, Jasło
popraw dane
Godziny otwarcia:
Sposób na utrzymanie klienta chcącego przedłużyć umowę w salonie Play przy ul. Kościuszki 1 w Jaśle: " Jak się Panu nie podoba oferta to proszę iść do innych operatorów". I to w ramach przedświątecznych promocji. Bez komentarza.
Anonim (dqh13.neoplus.adsl.tpnet.pl) (16.12.2015 19:13)
Pani kierownik salonu faktycznie jest wredna, potrafi szybko omotać klienta, a po podpisaniu umowy jest już bardzo nieprzyjemna. Nie działa w interesie klienta.
Anonim (185-12-21-53.sigma.jaslo.pl) (10.12.2015 13:37)
Po raz kolejny jestem zadowolony z obsługi w tym punkcie.Mam super telefonik i abonament a pani kierownik pomogła mi rozwiązać zagadkę z fikcyjna umową rzekomo podpisaną przeze mnie w innym punkcie ,na którego temat można by było długo nie tylko wg.mnie.Pani kierownik jest jedyną która widzę tam od kilku lat co swadczy ze się zna na tej robocie.W innych punktach cały czas nowi.Pójdziesz coś załatwić i czeski film bo nie wyedza co zrobić co powiedziść- bo są nowi uczą się na każdym.Jak wolicie takie pseudo saloniki w Jaśle to powodzenia.Ja się trzymam sprawdzonych przeze mnie ludzi w rynku
Anonim (176-96-167-204.nstream.pl) (21.05.2015 09:36)
JA TAM WOLĘ IŚĆ WŁAŚNIE DO TEGO SALONU I ZAWSZE JAK MAM COŚ ZAŁATWIĆ WSZYSTKO JEST OK PANIE ZAWSZE SĄ DLA MNIE MIŁE I PRZYNAJMNIEJ WIEM ŻE NIE BĘDĘ MAIŁ NIGDY UMOWY ,KTÓREJ NIE PODPISAŁEM.Pani zawsze opisze na umowie co mam a co trzeba wyłączyć.Każdą umowę tam przedłużam
Anonim (dmo238.neoplus.adsl.tpnet.pl) (09.05.2015 13:14)
Moim skromnym zdaniem lepiej iść wszędzie byle nie do tego miejsca !!!!
Kobieta która ma na identyfikatorze napis : kierownik ....
to kawał wrednej ....@#$$$%%^&* byłem tam parę razy za każdym razem była tak samo opryskliwa i niesympatyczna!!!!!!!!!!! nie płaca jej zapewne za bycie mila ale odstrasza swoim zachowaniem klientów !!!!!!!!!!!!1
Anonim (46.205.73.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) (19.09.2014 22:41)
Niestety mam kolejne złe doświadczenie związane z tym salonem i będę omijał go już szerokim łukiem co radzę wszystkim którzy nie są znajomymi obsługujących. Wyczekałem się grzecznie dobre pół godziny na swoją kolej (1 osoba obsługiwała przy lewym stanowisku ale za to takich większych gabarytów) i kiedy przyszła moja kolej pani z za lady przeszła na prawe stanowisko przy którym rozsiadły się dwie kobiety. Przyszły po mnie ok.5 minut a że nie stałem zaraz przy ladzie, ominęły mnie i stanęły przy niej a następnie po 10 minutach rozsiadły wygodnie. Kiedy przyszła moja kolej podszedłem do lewego stanowiska ale pani "duża" zaczęła obsługiwać po drugiej stronie. Na pytanie czy te panie są uprawnione "poza kolejnością" (jedna z nich w prawdzie powiedziała abym teraz był ja), ale pani "duża" orzekła że te panie były wcześniej bo ona to kontroluje. Poczułem się b. niekomfortowo i wyszedłem zły na siebie. Bo mając wcześniej złe doświadczenia w tym salonie po licho tam znów poszedłem.
Anonim (ip-216-250.ap-media.pl) (12.07.2013 12:30)
to dziwne bo ja w ten dzień podpisałam umowę,także zamknięte nie mogło być.nie wiem gdzie anonimie byłeś????????
czarna (08.04.2011 15:38)
powiedzcie mi dlaczego pisze ze jest otwarty cały tydzień a śliczne dziewczyny zrobiły sobie wolne w środę ???????????????
Anonim (host-45-219.jaslo.apmedia.pl) (29.12.2010 10:32)