skrzydelko.pl

Zmień operatora, nie przepłacaj!

stoisko Play Łobez Kościuszki 9

Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Łobez

Kościuszki 9, Łobez
popraw dane

Telefon:
790 030 596

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek
10:00-18:00
sobota:
10:00-14:00
niedziela:
nieczynne

Opinie o salonie Play Łobez

Również nie polecam zbyli mnie jak przyszłam z reklamacja na telefon ze oni nie przyjmują bo nie sa salonem kazali jechać do Szczecina podbić gwarancję. Będąc w Świdwinie panie bez problemu przyjęły zgłoszenie
Anonim (user-5-173-176-88.play-internet.pl) (18.11.2019 16:15)

Fajne macie promocje a internet w Wegorzynie śmiga szybko tak jak obiecaliscie. Polecam
Anonim (user-5-173-161-88.play-internet.pl) (03.07.2019 00:45)

Dziękuję Łukasz za dobrą promocję
Anonim (user-5-173-176-185.play-internet.pl) (03.04.2019 14:48)

Bez rewelacji, ale może być. Mam to co chciałem, u mnie sie rachunki zgadzają
Anonim (user-94-254-139-19.play-internet.pl) (20.08.2018 13:43)

Oszuści umowa nie zgodna z tym co mówił Pan 6 miesięcy za 0zl a tym czasem place od 1 miesiąca nie polecam
Anonim (ip-31-0-121-192.multi.internet.cyfrowypolsat.pl) (12.02.2018 21:02)

Nie polecam ! Najgorsza sieć i do tego w kulki lecą jak nic..Wzielem telef i 2 karty sim na firme i mialem placic 100zl,czyli 25zl x2 +50zl rate za telef czyli daje nam 100zl i pytalem dokładnie przy podpisaniu umowy i mowil mi ze "miesiecznie bede placil 100zl,taaa tylko pytam sie dlaczego najnizszy rachunek przyszedl mi 128zl a najwyzszy 173zl-wszystko bez limitu a w umowie nawet nie ma podanej ceny miesiecznej zaplaty,to jest patologia nie siec! Nikomu nie polecam a zwlaszcza na abonament bo bedziecie pluc sobie w brode. Ale ja tego tak nie zostawie,jeszcze pare dni i zrobie to co powinienem. W plusie mialem tyle lat i tam takich cyrkow nie mialem ! Play w Łobzie to jedna wielka pomyłka dziadostwo.
Anonim (user-94-254-227-170.play-internet.pl) (30.11.2017 06:54)

Najgorszy salon. Oszuści i naciągacze abonament który chciałam w ogóle się nie zgadza z rzeczywistością .... miał być niższy jest wyższy ... !
Anonim (user-94-254-239-43.play-internet.pl) (29.11.2017 11:03)

Namówili mnie na htc a chciałem samsunga i dobrze zrobiłem bo telefon jest jak ta lala
Anonim (equ33.neoplus.adsl.tpnet.pl) (21.08.2015 21:30)

Reklamacja telefonu załatwiona w 5 dni. pelacam salon
Anonim (adhn29.neoplus.adsl.tpnet.pl) (09.07.2015 22:56)

Zamówiłem telefon z abonamentem przez kurierem, przyszło co innego. Pomogli mi się z tego wyplątać i po kilku dniach dostałem na miejscu to co chciałem. Dzięki !
Nigdy więcej umów przez kuriera !
Anonim (aecl201.neoplus.adsl.tpnet.pl) (25.06.2015 00:32)

Dwóch panów bezczelnych, aroganckich i chamskich. Poszłam z chłopakiem by dowiedzieć się niejasności na temat umowy i dostałam odpowiedź bym sobie zadzwoniła do play i się zapytała. Dziękuję bardzo. Chyba właśnie po to tam są by pomóc
Anonim (46.77.124.65) (08.06.2014 17:15)

Spoko salon. Młoda dziewczyna i właściciel wiedzą co robią. Po wizycie byłam zadowolona z miłej i profesjonalnej obsługi.
Anonim (efl68.neoplus.adsl.tpnet.pl) (28.12.2010 19:56)

Twoja opinia o salonie Play Łobez

Pisząc odpowiedź pamiętaj o regulaminie forum

Treść Twojej opinii o salonie Play Łobez:

Wpisz kod z obrazka

amp