Zmień operatora, nie przepłacaj!
Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Oleśnica
3 Maja 72, Oleśnica
popraw dane
Godziny otwarcia:
Bardzo niemiła obsługa! Chamski,nieuprzejmy konsultant. Brak słów...
Anonim (46.43.184.239) (15.11.2017 11:02)
Jestem w Playu od 8 lat i mam porównanie dwóch salonów w Oleśnicy. Rynek jest o wiele lepszy- kompetentna i miła obsługa nie tylko przy zawieraniu umowy ale też wtedy gdy np.reklamuje się telefon. W Kauflandzie nigdy nic nie wiedzą i nie potrafią, obsługa z wielką łaską. Poza tym w Rynku mają zawsze coś extra dla klientów m.in.fajne gadżety a w Kauflandzie nigdy nic mi nie dali
Anonim (user-94-254-243-148.play-internet.pl) (17.12.2016 10:01)
Salon w Oleśnicy w Rynku to jakiś koszmar:
Nie odpowiadają na pytania klientów, cały czas mi wciskają jakąś oferte a nie chcą mi sprzedac tego co ja chcę.
W Rynku się nie dało, nie można było, a w Kauflandzie bez problemu się dało.
Polecam Salon Play w Kauflandzie.
Anonim (auv195.neoplus.adsl.tpnet.pl) (12.05.2016 08:51)
Moim zdaniem salon Play w Rynku jest dużo lepszy niż w Kauflandzie. W rynku są kompetentni pracownicy, którzy znają się na rzeczy-i na telefonach i na ofercie, odpowiadają na każde pytania i to rzeczowo. W Kauflandzie zawsze słyszę że czegoś nie wiedzą, sprawdzą albo że się nie da, a w rynku jakoś się da. W kauflandzie nic nie wiedzą nigdy
Anonim (abjf193.neoplus.adsl.tpnet.pl) (02.03.2016 14:20)
Najlepszy salon w mieście. Bez problemu przyjęli mi telefon na serwis.
Nie to co tłumoki w oleśnickim kauflandzie.
Ci z kauflanda odmówili przyjęcia aparatu na serwis dlatego ze nie kupiłem w ich salonie, od tych z kauflanda usłyszałem NIECH PAN ZANIESIE TAM GDZIE GO PAN KUPIŁ . ( kupiłem przez internet tel.)
W salonie w rynku oleśnickim przyjęli na serwis bez problemu a do tego jeszcze dostałem od nich aparat zastępczy. Z naprawa uwinęli sie w 7 dni.
Gorąca polecam salon Play w oleśnickim RYNKU
Anonim (104.10.199.109.static.rdi.pl) (11.02.2016 07:12)
Duży plus za lokalizację,w srodku atmosfera mogła by być zyczliwsza:-(
Anonim (c64-217.icpnet.pl) (25.11.2015 23:11)
-obrazoburcze spojrzenia,robia niesamowita ?aske,szczegolnie facet w okularach...I ta blondyna z krotko obcietymi wlosami,straszne olewatorskie podejscie do klienta a przeciez tyle mlodych ludzi nie ma pracy I chetnie by tam pracowalo z usmiechem na ustach.
Powinni ich zwolnic no psuja marke firmy.Niemila atmosfera,oziebla a szkoda bo Play ma fajne promocje.
Szczerze to w supermarkecie Panie kasjerki wykazuja die wiekszym zaangazowaniem I usmiechem.
Anonim (user-5-173-9-158.play-internet.pl) (11.09.2015 07:51)
Muszę nie zgodzić się z wcześniejszymi komentarzami. Obsługa na najwyższym poziomie.Pracownicy tegoż salonu bardzo uprzejmi ale przede wszystkim rzeczowi, konkretni i bardzo pomocni.
Anonim (39.3.199.109.static.rdi.pl) (03.08.2015 11:38)
Bylam 2 x i zgroza ! Kazdy ma gorszy dzien ,ale panie maja ich zbyt duzo w ciagu roku
Anonim (user-94-254-144-163.play-internet.pl) (02.07.2015 10:53)
Potwierdzam , ww komentarze bardzo niemiła obsługa !
Anonim (106.10.199.109.static.rdi.pl) (14.08.2014 15:16)
Najbardziej okropna obsługa z jaką się spotkałam w salonach, panie zachowują się tak jakby miały za złe klientowi, że jest zainteresowany ofertą, nie wróże kariery w zawodzie, gdzie na relacje z klientem jest kładziony duży nacisk
Oczywiście NIE POLECAM
Anonim (178-37-208-227.adsl.inetia.pl) (04.06.2013 20:25)
potwierdzam, teraz przenieśli się do Rynku 49/1. Szczególnie niemiła jest kierowniczka, opryskliwie potraktowała klientkę chcącą wyjaśnić sprawy płatności. Nic jej nie pomogła. wyszedłem, woje zrobić zakupy we Wrocławiu.
Anonim () (03.08.2011 15:43)
obsługa w tym salonie jest okropna, szczególnie pani co pracuje w obsłudze , jest wredna i w ogóle nie wytłumaczy tylko parska pod nosem , ten salon jest okropny :)))) lepszy w kauflandzie ;)
Anonim () (10.05.2011 09:13)