Zmień operatora, nie przepłacaj!
Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Rybnik
Chrobrego 1, Rybnik FOCUS PARK
popraw dane
Godziny otwarcia:
fatalna obsluga,nie potrafila mi pomoc tylko kazala dzwonic na infolinie
Anonim (static-188-137-73-62.leon.com.pl) (22.02.2016 15:04)
Tłumaczyłam Pani na czym polega problem chyba z 10 razy a ta w dalszym nie mogła tego pojąć. Dosłownie. Wykazałam się naprawdę stoickim spokojem a Pani chyba była w fazie napięcia przedmiesiączkowego i postanowiła wybuchnąć i tu zacytuje: Pani ma do mnie żal i naskakuje na mnie. Przychodzi tu pani bez umowy (w systemie taka informacja powinna się znajdować, skoro mamy do czynienia z siecia sklepow) ja swoje a pani swoje! ( tu nastapiła twarz koloru buraka). Byłam w takim szoku, że nie byłam w stanie zrozumieć jej wybuchu. Zrozumiałabym gdybym faktycznie się narzucała i była konfliktowa. Ale ja w sposób cywilizowany i kulturalny starałam się wyjaśnić sytuacje znikających pieniędzy bez uruchamiania się przy tym pakietów. Porażka.
Anonim (user-94-254-129-254.play-internet.pl) (19.01.2015 19:44)
Obsługa we wszystkich salonach mówi coś innego przechodząc z MIX III na inną taryfę lub umowę
1 wypowiedzenie umowy 2 środki które mam obecnie na komórce : jeden gada że są do wykorzystania w okresie 2 miesięcy drugi gada że są do wykorzystania w okresie jednego miesiąca a trzeci gada że środki pieniężne przechodzą na inną taryfę czy umowę i nie ma limitu czasu do wykorzystania . Ludzie zdecydujcie się !!!!
Anonim (cbx141.neoplus.adsl.tpnet.pl) (02.09.2014 12:08)
W tym salonie obsługa jest fatalna! Beznadziejne podejście do pracy. Zastanawiam się jak można być kierownikiem tego salonu i pozwolić żeby pracownicy się tak zachowywali!!! Do klienta podchodzi się z wielką łaską. Panie kótre tam poracują wolą sobie plotkować niż pomóc! I oczywiście kompletny brak wiedzy na temat swojej pracy! Tragedia!!!!
Anonim (grl106.internetdsl.tpnet.pl) (21.12.2012 14:27)
chcialem zapytac czy jest na stanie telefon Samsung S3550
Anonim (public128223.xdsl.centertel.pl) (11.08.2011 11:09)
.WITAM
Szukam HTC Wildfire
Nowa umowa na firme
Paszczak (10.08.2010 14:44)