Zmień operatora, nie przepłacaj!
Zobacz wszystkie salony Play w miejscowości Sosnowiec
Modrzejowska 2, Sosnowiec
popraw dane
Godziny otwarcia:
Jestem mile zaskoczony - bardzo szybki i rzeczowy kontakt telefoniczny z konsultantem. Telefon został odebrany w salonie po upływie jednego sygnału ( ! ), co uważam za coś niespotykanego, a jednak... Konsultant w profesjonalny sposób wyjaśnił mi w jaki sposób mogę rozwiązać problem techniczny przy jego pomocy i zostałem zaproszony do odwiedzenia salonu.Moja opinia dotyczy salonu PLAY zlokalizowanego w pomieszczeniach dawnego salonu T-Mobile przy ul. Warszawskiej .
Anonim (user-31-174-101-95.play-internet.pl) (09.05.2016 10:31)
Od pewnego czasu salon zostal przeniesiony kolo 30 metrow w strone apteki ,w miesce dawnego salonu T-mobile , zmienilo sie doslownie wszystko jakos obslugi dwoch konsultantow ktorzy tam obsluguja jest o niebo lepsza niz wszystkich innych salonow w regionie, panowie bardxo mili ,znajacy sie na rzeczy nie to co panie konsultantki pracujace po 3 miesiace, doskonale mi doradzono przy wyborze oferty jak i telefonu czuc bylo chęć pomocy a nie tylko podpisanie umowy i dowidzenia , salon wyglada bardzo nowoczesnie polecam!
Anonim (188.146.137.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) (17.11.2015 19:57)
Potwierdzam bardzo dużo się zmieniło od marca wywalili calą ekipę z salonu jest nowa obsługa i nowy właściciel zwrot o 180 stopni. wiem bo zagadałem u sąsiadów i tak się dowiedziałem. Przy mnie nawet przyszła Pani z jakąś pierdołą i Pani jej pomogła bez grymaszenia. Ja podpisałem teraz umowę i muszę stwierdzić że jest ok. Mam nadzieje że tak będzie dalej.
Anonim (77-253-243-71.adsl.inetia.pl) (17.03.2014 17:39)
Zgadzam się jest inaczej.
Anonim (user-94-254-135-17.play-internet.pl) (17.03.2014 11:33)
Do poczatku marca 2014 dużo się zmieniło w salonie są nowe Panie bardzo miłe i widać ze wiedza o czym mówią. Oby tak zostało.
Anonim (ip-77-252-89-243.eurocom.olkusz.pl) (17.03.2014 07:10)
Dnia 11 lutego 2014 pani kierownik tego salonu odmówiła mi przyjęcia mojego oficjalnego pisma do P4 w Warszawie twierdząc że oni się tym nie zajmują.Ja zerwałem umowę z winy operatora,umieszczono moje dane w KRD a salon w którym kupiłem wadliwy telefon umywa ręce...Wychodzi na to że teraz muszę jechać do Warszawy i tam załatwiać sprawę.Podpiszesz umowę a po wyjściu salon nie odpowiada za twoje problemy i przerzuca winę na serwis a serwis na salon i tak w koło.Ten salon to pomyłka nie wiem jak z pozostałymi.Mam nadzieję że go szybko zamkną...
Anonim (apn-95-41-200-25.dynamic.gprs.plus.pl) (17.02.2014 13:01)
Przeniosłem numer z Taktak do play dano mi nową kartę sim z mikro simem po włożeniu do telefonu Nokia 3110clasic telefon się zepsuł teraz automatycznie się wyłącza zarówno bez karty sim jak i z dowolną kartą sim. Te panie ,które tam pracują nie wiedzą że jest różnica między kartami sim i że to może doprowadzić do uszkodzenia telefon zwłaszcza Noki.
Anonim (ip-79-175-209-62.cable.smsnet.pl) (15.09.2012 13:56)
Dnia 3 WRZEŚNIA 2012 R CHCIAŁŁEM PODPISAĆ 10 UMÓW NA FIRMĘ, LECZ PRACOWNIK MIAŁ MNIE GDZIEŚ NIE ODBIERAŁ TELEFONÓW. DZWONIŁEM 15 RAZY POMIĘDZY GODZ. 9.30- 11.00. POWODZENIA I ZYCZĘ DALSZEJ KARIERY DLA PRACOWNIKA. POSZEDŁEM DO KONKURENCJI
Anonim (89-68-227-36.dynamic.chello.pl) (03.09.2012 11:06)
Witam sklep na Modrzejewskiej to jakaś pomyłka.Pani pracująca w salonie odmówiła obsługi klijenta twierdząc ze jest brudny, ponadto wyśmiewała się z niego że jest rolnikiem, w tym czasie obsługiwała inne osoby wchodzące do sklepu play.Wiedza pracownicy na temat ofert była szczątkowa wiedziała tylko niektóre rzeczy,którą raczyła przekazać po czwartej wizycje w sklepie.Gratulacje dla zwierzchników że tak dbają o wizerunek firmy,powinni wysłać kogoś zaufanego żeby przyjrzałó się ich pracy powodzenia
mariuszkonieczny (25.12.2011 08:46)